OFERTA NARTY + wiele innych - zapytaj nas !!!

Hotel TOURING ***+

Hotel Touring położony jest obok stoków narciarskich w CENTRUM Madonny di Campiglio. Obiekt oferuje klasycznie urządzone pokoje, centrum spa, kryty basen oraz bezpłatny wstęp do centrum fitness.

W odnowionych pokojach znajduje się telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, jak również łazienka z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Niektóre pokoje obejmują balkon z leżakami.

więcej...

Austria - Igls - Hotel Alphotel ****

Hotel Alphotel****- położony we wschodniej części Innsbrucka w pobliżu wyjazdu z autostrady. Wszystkie tereny narciarskie łatwo dostępne od hotelu. W pobliżu sieć sklepów oferujących udane zakupy. 

W hotelu znajduję się 135 komfortowych pokoi z łazienką i WC, suszarka do włosów, TV satelitarna, radio, telefon, mini bar, sejf pokojowy, internet - gratis. 

Restauracje: Tradycyjna a zarazem tyrolska kuchnia pełna tajemniczości. " Austrobar" - kawiarnia i bar drinkowy

Dodatkowo: pomieszczenie na sprzęt narciarski, sauna, parking oraz skibus bezpłatnie

więcej


Włochy - Val di Sole - Pinzolo - Hotel Fiocco di Neve ***

Madonna di Campiglio i Pinzolo to najbardziej znane trasy w zachodnich Dolomitach, dochodzą do wysokości 2443 m (Passo Groste). W Pinzolo trasy dochodzą do wysokości 2101 m n.p.m ( Doss Del Sabion). Około 120 km tras wraz z Folgaridą/ Marillevą tworzą największą karuzelę narciarską po tej stronie gór. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, zaśnieżane i różnorodne. Nowoczesne wyciągi mogą przewieźć około  30 000 tyś. narciarzy w ciągu godziny. 18 wyciągów jest połączonych czerwonymi, czarnymi i niebieskimi trasami. Większość naśnieżanych tras daje gwarancję dobrego szusowania również w kwietniu.

Austria - Innsbruck- Hotel Alpin Park ****

Hotel Alpin Park **** - typowo rodzinny hotel położony zaledwie 15 min.(drogi pieszo) od Starego Miasta. Ceniony ze względu na spokojna dzielnicę i lokalizację oraz wyśmienitą kuchnię. Pływalnie i centrum handlowe znajdują się w pobliżu hotelu.

Hotel posiada 83 pokoje wyposażone w łazienkę albo prysznic i WC. Do dyspozycji także: suszarka do włosów, mini bar, TV satelitarna, telefon, radio, sejf pokojowy winda, łącze internetowe - gratis. Pokoje częściowo z widokiem na góry. 

Więcej

Hotel Bon Alpina ***+ - położony idealnie dla narciarzy! W centrum wioski Igls, 5 minut pieszo do wyciągu Patscherkofeli tylko 4 minuty od Innsbrucka.Bardzo dobre, dogodne połączenie środkami komunikacji miejskiej do Innsbrucka.

Hotel posiada 97 pokoi, które wyposażone są w łazienkę lub prysznic i WC, a także: w suszarkę do wlosów, mini bar, TV satelitarną, radio, telefon, pokojowy sejf oraz w bezpłatne łącze internetowe ( W-LAN).

Rodziny: obszerne pokoje rodzinne, posiadające 3-4 łóżka, pomieszczenie zabaw dla dzieci: wychowanie i opieka na miejscu- dzienne do godz. 16.00- bezpłatnie

Więcej 


Austria - Innsbruck 

Hotel Grauer Bar ****

Hotel Grauer Bar **** - tylko 50 m od tzw. historycznej Starówki miasta. Hotel z tradycyjna fasadą z 1870 roku oddalony jest 200 m od stacji NORDPARK.

Hotel posiada 196 pokoi wyposażonych w łazienkę albo prysznic i w WC, a także w suszarkę do włosów, mini bar, TV satelitarną, radio, telefon pokojowy, sejf oraz łącze internetowe ( W-LAN) gratis, pokoje częściowo z widokiem na góry. 

więcej 

  • Zapraszamy na ferie na nartach!!