OFERTA NARTY + wiele innych - zapytaj nas !!!

Austria - Igls - Hotel Alphotel ****

Hotel Alphotel****- położony we wschodniej części Innsbrucka w pobliżu wyjazdu z autostrady. Wszystkie tereny narciarskie łatwo dostępne od hotelu. W pobliżu sieć sklepów oferujących udane zakupy. 

W hotelu znajduję się 135 komfortowych pokoi z łazienką i WC, suszarka do włosów, TV satelitarna, radio, telefon, mini bar, sejf pokojowy, internet - gratis. 

Restauracje: Tradycyjna a zarazem tyrolska kuchnia pełna tajemniczości. " Austrobar" - kawiarnia i bar drinkowy

Dodatkowo: pomieszczenie na sprzęt narciarski, sauna, parking oraz skibus bezpłatnie

więcej


Austria - Innsbruck- Hotel Alpin Park ****

Hotel Alpin Park **** - typowo rodzinny hotel położony zaledwie 15 min.(drogi pieszo) od Starego Miasta. Ceniony ze względu na spokojna dzielnicę i lokalizację oraz wyśmienitą kuchnię. Pływalnie i centrum handlowe znajdują się w pobliżu hotelu.

Hotel posiada 83 pokoje wyposażone w łazienkę albo prysznic i WC. Do dyspozycji także: suszarka do włosów, mini bar, TV satelitarna, telefon, radio, sejf pokojowy winda, łącze internetowe - gratis. Pokoje częściowo z widokiem na góry. 

Więcej

Austria- Innsbruck- Hotel Bon Alpina***+

Hotel Bon Alpina ***+ - położony idealnie dla narciarzy! W centrum wioski Igls, 5 minut pieszo do wyciągu Patscherkofeli tylko 4 minuty od Innsbrucka.Bardzo dobre, dogodne połączenie środkami komunikacji miejskiej do Innsbrucka.

Hotel posiada 97 pokoi, które wyposażone są w łazienkę lub prysznic i WC, a także: w suszarkę do wlosów, mini bar, TV satelitarną, radio, telefon, pokojowy sejf oraz w bezpłatne łącze internetowe ( W-LAN).

Rodziny: obszerne pokoje rodzinne, posiadające 3-4 łóżka, pomieszczenie zabaw dla dzieci: wychowanie i opieka na miejscu- dzienne do godz. 16.00- bezpłatnie

Więcej:
BON ALPINA 1
BON ALPINA 2
BON ALPINA SPEZIAL


OFERTA NARTY 2016/2017 JUŻ W SPRZEDAŻY!!  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!