Historia firmy

Witold Skuciński

Właściciel

Dlaczego Veneto Poland?

  • najciekawsze trasy – posiadamy sprawdzone programy, wszystkie trasy przygotowane przez nasz zespół dają okazję do dogłębnego poznania świata
  • doświadczenie - działamy na rynku od 1997r roku dzięki czemu mamy
  • doświadczenie w organizacji wyjazdów
  • znakomici piloci – nasi piloci są doświadczeni  i odpowiedzialni, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort podróżowania
  • bezpieczeństwo – przygotowaliśmy dla naszych Klientów kompleksowy pakiet ubezpieczeń
  • przygoda – dla naszych Klientów gratis!

 

Biuro podróży Veneto Poland zostało założone w 1997 roku przez Witolda Skucińskiego. Obecnie posiadamy 3 oddziały naszej firmy, znajdują się one w Mielcu w Tarnowie i w Tarnobrzegu. Jesteśmy koncesjonowanym biurem podróży.
Posiadamy Zezwolenie Marszałka Podkarpackiego na Działalność Gospodarczą w zakresie Organizowania Imprez Turystycznych na całym świecie. Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów dla, firm, instytucji, zakładów pracy oraz szkół.

 - Na zamówienie grup od kilkunastu lat organizujemy wyjazdy: motywacyjne, integracyjne, konferencyjne, szkolenia wycieczki pracownicze i szkolne.

- Oferujemy wczasy, kolonie, zielone szkoły, obozy sportowe i młodzieżowe w lecie oraz w zimie.

- Lato zimą to nasza sprawdzona oferta wypoczynku i zwiedzania w pięknym słońcu zimą.

Przez kilkanaście lat naszej działalności zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów, którzy wracają do nas ciągle co jest chyba najlepsza rekomendacją naszego biura. Mamy nadzieje, że również Państwo dołącza do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy na nasza nową stronę internetową www.veneto.pl