Wycieczki dla grup ceny i programy do negocjacji


Karpacz Dolina Pałaców i Ogrodów
oraz Kotlina Jeleniogórska

Karpacz miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, w Karkonoszach, położona u podnóża Śnieżki, nad rzeką Łomnicą granice miasta obejmują także najwyższą partię Karkonoszy ze Śnieżką. Ze względu na swe położenie i walory środowiska geograficznego, Karpacz jest ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym zarówno zimą jak i latem.

Więcej

SZKLARSKA POREBA – DREZNO – CZESKIE SKALNE MIASTO

1 dzień: Zbiórka uczestników. Wyjazd. Przejazd do Szklarskiej Poręby. Zwiedzanie Kotliny Jeleniogórskiej - wycieczka autokarowa z przewodnikiem - Szklarska Poręba (Wodospad Szklarki, Wodospad Kamieńczyk - największy w polskich Karkonoszach – Spacer po mieście). Zamek Chojnik (Zbójecka Grota), Muzeum Ziemi i Minerałów. Powrót do Pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg

Więcej

 

 

SŁOWACJA z AQUACITY 

1 dzień: zbiórka uczestników. Wyjazd na Słowację. Przejazd do Starej Lubovni - Zwiedzanie zamku w Starej Lubovni: który przez kilka stuleci należał do polskich rodów, to tutaj od 1655 r. przez sześć lat w czasie Potopu Szwedzkiego spoczywały ukryte Polskie Klejnoty Koronne, to tu odpoczywał wracając z pod Wiednia po słynnej odsieczy król Jan III Sobieski..

Więcej

 

PRAGA+Czeskie Skalne Miasto 


Dzień 1
: Zbiórka uczestników ok. godz. 2:45 Wyjazd o godz. 3:00. Przejazd do Teplic nad Metują zwiedzanie jednego z najpiękniejszych skalnych miast w Europie) – Adrspassko – Teplickie Skaly. Spacer przez urokliwe Skalne Miasto z fantastycznymi piaskowcowymi formami skalnymi, podejście do wodospadów. Przejazd do Pragi. Wieczorny Spacer po Złotej Uliczce. Obiadokolacja na Małej Stranie. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Więcej

KOPENHAGA
- ŚWINOUJŚCIE I NIEMIECKIE MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIE

 Dzień 1: Zbiórka uczestników. Wyjazd ok. godz. 10:00 Przejazd do Świnoujścia. Obiadokolacja. Spacer nad morze. Nocleg.

Dzień 2: Śniadanie. Spacer po Świnoujściu - jedyne w Polsce miasto położone na wyspach i jedyne, którego powierzchnia nieustannie rośnie. Zwiedzanie: promenada, Stawa Młyny - znak nawigacyjny w kształcie wiatraka, Fort Anioła, Wybrzeże Władysława IV, najwyższa w Polsce latarnia morska. Wyjazd do Niemiec - wycieczkę do niemieckich miejscowości uzdrowiskowych – Ahlbeck i Heringsdorf. Obiadokolacja. Odpoczynek przed wyjazdem do Danii (krótki nocleg). 

Więcej

WYCIECZKA DO DANII
Legoland w Billund, Odense - miasto Hansa Christiana Andersena- Roskilde -pierwsza stolica Danii, miejsce pochowku królów duńskich - Kopenhaga


PROGRAM:

1 dzień: Zbiórka godz. 10.00 wyjazd do Danii przez Niemcy.

2 dzień: Przyjazd do Danii ok godz. 9:00. 9-godzinna zabawa w Legolandzie

- lunaparku w całości zbudowanym z klocków Lego. Do dyspozycji gości jest tu ponad 50 różnorodnych atrakcji pogrupowanych w kilku zespołach tematycznych. Są wśród nich: Kraina Piratów, Kraina Przygód, Królestwo Rycerzy, Strefa Wyobraźni, Miniland, Duplo Land. Legoland proponuje różne atrakcje karuzelowe, m.in. kolejka ziemna wokół parku, mini łodzie, diabelski młyn, wieża widokowa, zjeżdżalnie wodne, a także OCEANARIUM i KINO 4D. Za specjalną opłatą w ciągu 30 minut w szkole nauki jazdy dzieci między 8 a 13 rokiem życia mogą zdobyć legolandzkie prawo jazdy. Około godz. 18. 00 wyjazd z Legolandu na nocleg na kampingu. Obiadokolacja. Nocleg (Należy wziąć ze sobą śpiwór i ręcznik)

 

Więcej 

WILNO - KOWNO - TROKI

1. dzień: Zbiórka uczestników. Wyjazd. Przyjazd do Wilna w godzinach wieczornych. Obiadokolacja. Nocleg.

2. dzień: Śniadanie. Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem lokalnym: Kościół Św. Piotra i Pawła, Góra Zamkowa z wieżą Gedymina, góra Krzyży - panorama miasta. Spacer po Starówce, zwiedzanie Polskiego Cmentarza na Rossie - jeden z największych i najpiękniejszych cmentarzy polskich...

Więcej

Zapraszamy na nasza nową stronę internetową www.veneto.pl